پر بازدیدترین مطالب

سردار قاآنی فرمانده نیروی قدس:

شاگردان حاج قاسم استخوان‌های آمریکا را خرد و از منطقه اخراج می‌کنند

باید از خدا بخواهیم که خدا به ما توفیق دهد در این مسیر نورانی جبهه حق راه شهدا در این جبهه حق را ادامه دهیم.

نبرد حق و باطل از ابتدای خلقت بشر با آفرینش انسان شروع شده است تا امروز این نبرد بوده است و تا پایان هم ادامه خواهد داشت.

 شهید سلیمانی قهرمانی است که در منطق، در فکر و تیزهوشی و نگاه راهبردی و در عمق بصیرت و عبودیت و بندگی خداوند قهرمان بود. بزرگی شهید سلیمانی این بود که او کاری جز طریق ولایت انجام نمی‌داد.

انتقام از جنایتکاران از لحظه اول آغاز شده است و به نقطه پایانی نیز خواهد رسید. انتقام لازمه‌ای دارد و باید اول به دشمن سیلی‌هایی زد که سیلی اول تشییع‌جنازه باشکوه حاج قاسم بود. سیلی دوم، زدن پایگاه آمریکایی بود. سیلی بعدی، کوچ استکبار از منطقه است.

زمانی شهید سلیمانی توسط خود مردم عراق فشاری بر آمریکایی‌ها آورده بود که افسران آمریکا درون‌ تانک‌های خود ایزی‌لایف می‌پوشیدند.

به دشمن می‌گوییم «شکست شما و انتقام از آمریکا شروع شده است» شما درون خانه‌های خودتان هم دیگر آرامش ندارید و بعید نیست درون خانه از شما انتقام بگیریم.  این‌گونه نیست که قهرمان ما را ترور کنند و بعد راحت زندگی کنند.

 راه شهید سلیمانی بدون تغییر ادامه دارد و تقویت جبهه مقاومت روزبه‌روز افزایش پیدا خواهد کرد . هدف رزمندگان جبهه مقاومت برپایی حکومت جهانی امام زمان (عج) است و رهروان شهدا به کمتر از این قانع نخواهند شد. /کیهان